Bł. Carlo Acutis i cuda eucharystyczne – wystawa

WYSTAWA O CUDACH EUCHARYSTYCZNYCH

AUTORSTWA

BŁ. CARLO  ACUTISA

Bł. Carlo Acutis podkreślał jak ważna dla Niego jest Eucharystia, którą nazywał „swoją autostradą do Nieba”. Z fascynacji Eucharystią i adoracją stworzył wystawę o cudach eucharystycznych na świecie. Trzyletni program duszpasterski Kościoła w Polsce na lata 2019-2022 realizowany jest pod hasłem „Eucharystia daje życie”. W związku z tym prezentujemy wystawę mającą na celu uwydatnić potrzebę kształtowania eucharystycznego stylu naszego życia.

Wystawa to plansze przygotowane przez bł. Carlo Acutisa przedstawiające opis cudów eucharystyczny, które wydarzyły się na przełomie wieków w różnych zakątkach świata.

– WYSTAWA PRZEDSTAWIA WYBRANE PLANSZE Z PONAD 100 DOSTĘPNYCH –

Obecnie część wystawy jest eksponowana w Świdnickiej Kurii Biskupiej. Istnieje możliwość zaprezentowania wystawy w poszczególnych parafiach, szkołach, instytucjach (w ciągu tygodnia – od środy do środy).

Harmonogram i możliwość rezerwacji wystawy znajduje się w pliku poniżej. Zapraszamy.