Dziękczynienie za dar I Komunii Świętej połączone z Dniem Dziecka

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – Polanica (Sokołówka) – 11 VI

Dzień Dziękczynienia połączony z Dniem Dziecka  w diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – 11.06.2022 roku (sobota)

Zapraszamy szczególnie serdecznie dzieci do Matki Bożej Fatimskiej, które w tym roku 2022 przyjmują I Komunię św., ale również inne dzieci – wszak Matka z Fatimy „wychowała” dwoje świętych dzieci: Hiacyntę i Franciszka.

Również zapraszamy serdecznie przebywające w naszym regionie dzieci z Ukrainy – prosimy o pomoc w organizacji transportu dla nich, aby mogły z polskimi dziećmi przeżyć Dzień Dziecka.

PROGRAM DNIA:

• 11.00 – „wyniesienie” figury Matki Bożej Fatimskiej z kaplicy do ołtarza polowego i następnie Msza św. dziękczynna za przyjęcie I Komunii św. W tej Mszy będziemy modlili się szczególnie za wszystkie dzieci aby Maryja otaczała je płaszczem miłości i „wychowywała” tak jak święte Dzieci Fatimskie.
  • ok. 12.20 – czas na posiłek
  • 13.00 – czas zabaw i różnych turniejów
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia; błogosławieństwo końcowe i wyjazd do domów.